Kontakt 9:00-17:00 Tel: 515 092 166, 501 581 131

lub napisz: sklep@plytkisklep.pl

wyszukaj produkt

Twój koszyk

Ilość produktów: 0 szt.
Łączna wartość 0.00 zł.

panel logowania

Zarejestruj się »

Wyniki wyszukiwania
Płytki Łazienkowe » CERAMIKA PARADYŻ
Produkty: 1 do 12 z 54
Sortuj:
Strona 12345
ANELLO CERAMIKA PARADYŻ ANELLO CERAMIKA PARADYŻ
CERAMIKA PARADYŻ
więcej
Antonella / Anton Antonella / Anton
CERAMIKA PARADYŻ
Modna i niezwykle popularna niegdyś Travena powraca w odświeżonym wydaniu. Zamiana formatu na mniejszy przyciągnie posiadaczy niewielkich łazienek, zaś nowe motywy tematyczne insert wprowadzają powiew świeżości. Beże i szarości nigdy nie wychodzą z mody, dlatego zaproponowanie grafitowej odsłony tej kolekcji pozwoli nie tylko na zaaranżowanie wnętrza klasycznego, ale również i nowoczesnego. Wyraziste motywy liści i kwiatów sugerowałyby przynależność do pierwszego z wymienionych trendów, ale sposób ich odtworzenia z pewnością skłoni nas do zweryfikowania swojego poglądu.    
więcej
Attiya Attiya
CERAMIKA PARADYŻ
.     .     .    
więcej
BELAT/BELATO BELAT/BELATO
CERAMIKA PARADYŻ
PYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ, KOLEKCJA WYCOFANA.
więcej
Doblo Doblo
CERAMIKA PARADYŻ
więcej
Domus Domus
CERAMIKA PARADYŻ
Nazwa kolekcji sugeruje domowe usposobienie – i tak jest w istocie. Ciepłe, nieco wygaszone kolory utrzymane w tonacji drewna uzupełnione zostały o malownicze kwiaty i geometryczne wzory, lecz tym razem całość podana została w bardzo wyważonych proporcjach. Standardowy format 30x60 sprawdzi się w mniejszych, jak i większych łazienkach, zaś uzupełnienie kolekcji płytkami podłogowymi odzwierciedlającymi charakter drewna dopełni obrazu łazienki przyjaznej, kuszącej obietnicami chwil spędzonych w absolutnym spokoju.    
więcej
Doppia Doppio Doppia Doppio
CERAMIKA PARADYŻ
  Dostępność 3-6 dni, przy dostępności na magazynie oraz u producenta.  Dostępność 3-6 dni, przy dostępności na magazynie oraz u producenta.   
więcej
Elanda / Elando Elanda / Elando
CERAMIKA PARADYŻ
Elanda - Ceramika Paradyż Kolekcja płytek ceramicznych do kuchni lub łazienki. Jasna i ciepła kolorystka doda każdemu wnętrznu elegancji i subtelności. Depełnieniem kolekcji są płytki strukturalne, torzące efekt fal, odpowiednio oświetlone będą stanowić ciekawy efekt dekoracyjny.            
więcej
Elia Elia
CERAMIKA PARADYŻ
więcej
Emilly / Milio Emilly / Milio
CERAMIKA PARADYŻ
Dwa pomysły na jedną kolekcję – orientalna zmysłowość i analityczny porządek, zestawione obok siebie i nazwane pięknym, dziewczęcym imieniem. Bynajmniej, nie jest to niezręczna pomyłka, a przemyślana propozycja na łazienkę zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny. Czy to w wydaniu delikatnej struktury piaskowca, czy też misternej, geometrycznej układanki, Emilly jest propozycją ponadczasową, która nie znudzi się nawet po wielu latach.      
więcej
Enya Enya
CERAMIKA PARADYŻ
.     .     .         .
więcej
Produkty: 1 do 12 z 54
Strona 12345

na skróty: